קצת עליי

המסע שלי ממתכנת לאיש דיגיטל, לפני בערך 9 שנים,למי שמלווה מטפלים ומאמנים לקליניקה משגשגת לאורך זמן ונהנים מהשליחות שלהם.

היי ! אני שרון שמואל, חי ונושם דיגיטל, ומתעסק באתרי תדמית ואיקומרס, סושיאל ואסטרטגיה שיווקית כדי לעזור למטפלים בעולם הדיגיטל להביא לקוחות לקליניקה .

אבל למה דווקא שיווק דיגיטלי למאמנים ומטפלים??

בתור מי שהתחיל את דרכו בעבר בכלל כמתכנת, עבר הסבה לעיצוב גרפי ומשם לעולם הדיגיטל, הבנתי שאחד מהרצונות הכי חזקים שלי זה לעבוד בעבודה בעלת משמעות שתעזור לאחרים. כתוצאה מכך נתקלתי במספר מטפלים שלאחר שנכוו בתחום הדיגיטל והסושיאל, למדו ופתחו קליניקה, והתחילו לנסות להביא מטופלים מפה לאוזן, הבנתי את הקושי שלהם בלבטא את עצמם בעולם הדיגיטלי ולשווק את עצמם בצורה אותנטית כך שיוכלו להביא לקוחות משלמים לקליניקה לאורך זמן שמדוייקים עבורם. הרצון הזה שלי בא גם מתוך תחושת שליחות שהנה אני עוזר למטפלים לעזור לאחרים לשנות את חייהם. גם אני במהלך חיי עברתי טיפול CBT ארוך שעשה בי שינוי עצום וכך ניכר הרצון העצום והצורך להעביר את הידע שלי הלאה ועשיית הטוב  – זה האתגר האמיתי והחלטתי לקחת אותו בשתי הידיים – אתם לא לבד, אני איתכם יד ביד.

מה עשיתי לפני שליוויתי מטפלים להביא לקוחות להקמת קליניקה משגשגת?

הכל התחיל בכלל מגיל 9 כאשר איבדתי את השמיעה בשני האוזניים. יהיו הסיבות אשר יהיו, הבנתי ופיתחתי יכולת הקשבה שונה מגדר הרגיל לזולת. כל התהליך הזה ועם לימודי התכנות , מעבר לתקשורת חזותית-עיצוב גרפי, וההבנה שכולם נכנסים לעולם הדיגיטל, התחלתי לעבוד בסושיאל וניהול אתרי איקומרס. לאחר מספר עבודות ארוכות טווח בחברות פרטיות ,וזמן מסויים שבו גם עבדתי כפרילנס לבעלי עסקים החל מבניית אתרים, סושיאל, קידום אורגני, דיוור ואסטרטגיה דיגיטלית, הבנתי שהקהל שאני רוצה להתמקד בו הוא מטפלים.

העבודה מול קהל המטפלים רק חיזקה בי את העובדה שזה מה שאני רוצה לעסוק בו בעקבות הקושי שלהם עם השליחות העצומה שלהם, בהבאת לקוחות משלמים לקליניקה משגשגת לטווח ארוך. הקושי שלהם במיתוג דיגיטלי, שיווק בסושיאל, הצגת מי שהם בצורה אותנטית ברחבי הרשת , כי למרות ששיווק מפה לאוזן זה נחמד, עדיין, כולנו רוצים להתפרנס בכבוד מהשליחות שלנו.

כל הדרך לקליניקה משגשגת לאורך זמן ומימוש השליחות 

אני מאמין ש:

  • למטפלים בעלי קליניקה מגיע יותר. הם הרי אחראים שלכולנו יהיה טוב יותר.
  • שיווק אותנטי, מהלב, תמיד יפיק יותר תוצאות.
  • אפשר ללמוד לשווק בקלות, בדרך שתהיה נכונה ומתאימה לכם.
  • כן, אפשר לעשות את זה לבד, אבל היי, יותר מהיר, קל ואפקטיבי לעשות את זה יחד!
  • אנחנו תמיד יכולים לתת את הערך המקסימלי ללקוחות שלנו, באם הם הלקוחות המדוייקים לנו.

קצת מסיפור חיי וראיון ב"רדיו החברתי הראשון" אצל עדי גמליאל.

ה"למה" שלי ומדוע אני עושה מה שאני עושה.

הירשמו לניוזלייטר וקבלו מידע מועיל